Naši kamarádi

 

  1. Podívejte se na stránky Darji a jejího kolijáka Fida https://www.kratandafido.estranky.cz/. Najdete zde krásné fotky a taky hodně informací o agility, kterému se společně věnují.
  2. Tyto jsou stránky jsou nejúspěšnější chovatelské stanice Krásná Louka, ve které se naše kraťandy všechny narodily https://krasnalouka.eu/krasnalouka.htm.  Krásní psi a jejich nádherné fotky, informace o výstavách a dění kolem plemene.
  3. Na těchto stránkách si můžete seznámit s fenkou Berry a její paničkou Helenou https://www.modrasek.estranky.cz/. Berry byla před časem nevěstou našeho Bodieho, takže se určitě podívejte i na první vrh této chovatelské stanice.
  4. Na stránkách Dity https://www.bila-kaifa.com/ najdete informace nejen o kraťandách, ale i bearded koliích. Bila Kaifa to je název její chovatelké stanice. Už odchovala úspěšně několik vrhů. 
  5. Na stránkách Gabrieli Filipové https://kratandyzhabrovan.rajce.idnes.cz/ najdete informace o jejím psovi Kendy neboli Cake KL, což je tatínek naší Ebi. A taky se můžete seznámit s jejím novým šeltiím klukem Adamem.
  6. Stránky Skip, Odie a Vigo https://www.collie-smooth.com/odkazy.html jsou vynikajícím rozcestníkem při hledání informací o KK. Navíc obsahují i úžasné fotografie. 
  7. A trošku práce. Kdyby jste byli zvědaví, tak se koukněte jak trávíme většinu času. Tady je náš firemní web. Stránky plný všeho možnýho nářadí, nářadí a strojů www.cominvest.cz .  Aspoň budete vědět čím se živíme.