Dovolená v Itálii. Holiday in Italy.

24.05.2013 21:18

Já prostě miluju Itálii! A proto se tam často vracím. Jsou tam nádherná místa. Historie, moře, výborné jídlo a  fajn lidi. Nejsem zdatný fotograf, ale podle mě není třeba. Jsou tam tak krásný a romantický místa, že není třeba je přiklášlovat.

Přikládám několik fotek z okolí městečka Cattolica cca 20 km od Rimini. Navštívila jsme malebná místa San Giovanni in Marignano, Monte fiore Conca, Saludecio, Mondaio, Montescudo, Castel di Mezzo, Gradara.  Vše v blízkosti Republiky San Marino. Tolik krásných míst na cca 30 km!

 

I just love Italy! And so I return there often. There are wonderful places. History, sea, good food and nice people. I'm not professional photographer, but I do not need. There are so beautiful and romantic place, that there is no need to make them nicer.

I enclose a few photos of surroundings the town of Cattolica placed about 20 km from Rimini. We visited the picturesque villages of San Giovanni in Marignano, Monte Fiore Conca, Saludecio, Mondaio, Montescudo, Castel di Mezzo, Gradara.

https://maps.google.cz/maps?hl=cs&tab=wl

The photo album:https://kratandyzhabrovan.rajce.idnes.cz/Cattolica_a_jeji_okoli